GAF s.r.o.
Nové prostory

Co vyrábíme?

Provádíme sériovou i zakázkovou výrobu z oceli a nerezu. Na moderních strojích pro vás vyrobíme kvalitní díly dosahující různých rozměrů a tvarů.

Co vše v GAFu vyrábíme?

Společnost GAF s.r.o. je moderní strojírenská firma zabývající se komplexním zpracováním plechu na zakázku dle přání klienta včetně možného konstrukčního návrhu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, modernímu strojnímu vybavení, vysoké odbornosti všech našich pracovníků a díky vstřícnému přístupu ke specifickým požadavkům zákazníka jsme se stali silnými obchodními partnery pro celou řadu významných strojírenských společností.

 • Standardní výroba a výrobky

  Výroba jednotlivých produktů probíhá na základě výkresové dokumentace zákazníka, nebo vlastním vývojem firmy GAF vždy podle konkrétních požadavků zákazníka. Ať už je to zakázková výroba z oceli, hliníku nebo třeba z nerezu, vždy dbáme na individuální přístup k našim klientům.

  V případě jakýchkoliv dotazů, pro získání informací nebo cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

  Zakázková výroba z oceli

 • illustration

  Potravinářský průmysl

  Dodáváme produkty určené pro oblast potravinářství, gastronomii, mlékárenský průmysl, sýrárny či masný průmysl, jako jsou třeba kráječe sýrů a varné věže. Vyrábíme i dopravníkové systémy a spoustu dalších zařízení.

 • Zdravotnický průmysl

  Zdravotnická technika v moha podobách patří mezi další oblasti, kterými se zabýváme. 

Poptejte u nás výrobu pro váš trh

Máte zájem o navázání spolupráce formou
zajištění výrobků pro váš průmysl?

Nahoru