GAF s.r.o.
Nové prostory

Kontrola

S cílem zefektivnění a zpřesnění procesu měření finálních výrobků a tvorby příslušných kontrolních protokolů jsme investovali do nejmodernější techniky určené pro 3D měření.

Přesně změříme i 3D objekt

illustration

3D měření geometrie

Metoda 3D měření je jedinečná technologie, kterou používáme vedle ostatních standardních metod proto, aby naše konečné výrobky vyhovovali přesně vašim představám a požadavkům. Veškeré návrhy děláme individuálně pro každého klienta.

Provádíme tak vysoce přesné a rychlé 3D měření a následné porovnání výrobků, součástek nebo lisovacích forem s CAD modelem.

illustration

Změříme i složité tvary

Zařízení pomocí 3D metody využívá výhodu dotekového měření sondou. Neocenitelnou vlastností metody měření 3D je využití CNC režimu. V tomto režimu si dané měřící zařízení daný díl uloží a pak stačí pouze vyměnit další stejný díl a tento stroj sám provede následné proměření bez nutnosti dalších složitých operací.

Veškeré 3D měření je určeno k zachycení dat téměř z jakéhokoli povrchu. Jde o všestranný měřicí systém pro téměř jakékoli měření. Jde o snadnou kontrolu mnoha bodů, porovnání produktů a zpětnou analýzu dané součástky či produktu. Používá se k měření veškerých rozměrů sériových výrobků, jednotlivých dílů, svařenců, kontrolních produktů a dalších dílů.

illustration

3D měřením k dokonalosti výrobku

Měření metodou 3D je vhodné pro měření veškerých rozměrů strojírenských dílů, roztečí, průměrů, délkové rozměry, úhly, úchylky tvaru a také polohy. Umožňuje měření sériových výrobků, jednotlivých dílů, kontrolních přípravků.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo pro získání cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru