GAF s.r.o.

Aktuálně z GAFu

Sledujte dění v GAFu a budete tak mít přehled o aktuálních novinkách nebo nových technologiích, které využíváme nebo například o nových pracovních pozicích, které by mohly čekat právě na vás...

Spustili jsme nové webové stránky

24.07.2018

Vážení návštěvníci, vítejte na nově spuštěném webu společnosti GAF s.r.o. Připravili jsme pro vás nové internetové stránky, kde naleznete náš kompletní přehled činností a výrobků, aktuální informace, fotogalerii našeho zázemí a samozřejmě veškeré kontaktní údaje.

 • audit ČD

  14.08.2019

  Dne 14.6.2019 jsme prošli novým auditem, splnili jsme potřebná kriteria pro vydání Osvědčení o způsobilosti dodavatele pro České dráhy a.s. a jsme na seznamu oficiálních dodavatelů dílů a komponentů železničních kolejových vozidel pro České dráhy a.s.

 • Nový soustruh HAAS ST-20Y

  06.09.2018

  Nový soustruh HAAS ST-20Y s možností osadit až 12 poháněných nástrojů je tou pravou hračkou pro naše nástrojáře! Nástroje spolu s programovatelnou osou Y nám umožňují frézovat drážky případně vrat mimoosé otvory.

 • Otřep z profilů složitého tvaru?

  25.07.2018

  Žádný problém!

  Novinka mezi odjehlovacími stroji RASAMAT 2001 už má své místo v GAFu. Inteligentní systém odstraňování otřepů zaručuje odjehlení všech komplikovaných tvarů profilů.

  Čím složitější profily, tím nás to víc baví! 

Naše pracovní prostředí

a kulturu oceňují i partneři a lidé zvenku

více o gafu

Díky dlouhodobě zvyšující se kvalitě, flexibilitě a moderním technologiím se nám úspěšně daří rozšiřovat spolupráci s renomovanými společnostmi u nás i v zahraničí. Při své práci používáme moderní stroje a kvalitní materiál. Nabízíme zakázkovou výrobu z oceli, hliníku a nerezu.

Nahoru